career
EASTCON kokybė –
gyvenimo kokybė.

KARJERA

Mes ne tik keliame reikalavimus savo darbuotojams, bet ir stengiamės sudaryti palankias sąlygas darbui, profesiniam tobulėjimui. Tam rengiame įvairius kursus ir seminarus.

Kasmet renkami geriausi EASTCON firmų grupės darbuotojai 1997 m. susibūrė į "Auksinį klubą" ("Goldclub"). Klubo narių susitikimai organizuojami kartą per metus skirtingose vietose. Tokie susitikimai jau įvyko Čekijoje, Slovakijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Turkijoje, Lietuvoje, Maljorkoje... Tai ne tik pažintinės kelionės, bet ir galimybė pailsėti nuo įtempto metų darbo, įgauti naujų jėgų, pabendrauti su kolegomis iš kitų šalių, pasidalinti darbo patirtimi ir naujomis idėjomis.

"EASTCON AG LT" firmoje siūlome Jums įvairiapusišką ir įdomų uždavinių spektrą, kvalifikuotą mokymą ir puikias ateities perspektyvas.

Jeigu Jūs esate asmenybė, kuri mano, kad savo žiniomis, kvalifikacija ir asmeninėmis savybėmis gali būti naudinga EASTCON AG LT veikloje, turite patirties pardavimų srityje ir nuosavą automobilį, mielai kviečiame siųsti savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką el. paštu info@eastcon.lt. Mums reikalingi vadybininkai visuose Lietuvos regionuose. Visit us on Facebook Visit us on Youtube Channel Visit us on LinkedIn